Neden Ziyaret Etmelisiniz

Yeni tasarımlar, trendler… Sektörün öncülerini ve dünya markalarını buluşturan fuarda, firmaların yeni ürünlerini, tasarımlarını, yılın trendlerini canlı olarak görebilir, dokunabilir, alternatif seçenekler ile kolaylıkla kıyaslayabilirsiniz.

Sektörü tamamlayan 2 büyük fuar bir arada İzmir Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı ve İZWOOD İzmir Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı eş zamanlı düzenleniyor, böylece ham ürün işlenmesinden son tüketiciye ulaşımına kadar tüm sektörün nabzını tek bir fuar ziyareti ile tutma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Firma sahipleri ile birebir görüşme imkanı. Yerli-yabancı üreticiler ve tedarikçi firmaların sahipleri ile birebir görüşebilir, işbirliği yapabilirsiniz.

Fuar Randevu Programı! Hedeflediğiniz firma profili ile bir araya gelmenizi sağlar. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz sistem ile firmaları ilgi alanınıza göre filtreleyebilir, iletişime geçebilir, görüşme programı oluşturabilirsiniz. Böylece zamanınızı daha etkili kullanarak daha çok firmaya ulaşabilirsiniz.

Bölgesinin en büyük kenti; İzmir! Dünyanın en eski ve önemli şehirlerinden biri olan İzmir, kara ve deniz ticaret yollarının bir kavşağı olması ve stratejik konumu nedeniyle Türkiye'de ekonomik yaşamın en önemli konumlarından birine sahiptir. Şehir aynı zamanda en büyük sanayi merkezlerinden biridir. Türkiye'nin büyük sanayi kuruluşlarının %13’ü İzmir’de bulunmaktadır. Ayrıca binlerce yıllık tarihi, turistik zenginliği ve ilgi çeken kozmopolit yapısıyla gözde turizm merkezlerinden biridir.