Neden Katılmalısınız - İzmir Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı

Tüm sektör ile eşit şartlarda kendini gösterme imkanı. Sektörün önde gelen firmaları ile pazarın yeni oyuncuları aynı çatı altında bir araya gelerek, birbirlerini daha yakından tanıma ve potansiyel müşterilerine kendilerine tanıtma imkanı bulmaktadır.

Dev bir pazara kolay erişim imkanı! Tüm Ege bölgesi ve bölgeye yakın komşu ülkelerden sektörün önemli satın almacıları ve ziyaretçileri ile kolaylıkla buluşarak, ürünlerinizi tanıtma imkanı bulacaksınız.

Yeni bayiler bulmak. Sektörün alanında gözdesi olacak fuara, yoğun nitelikli profesyonel akını gerçekleşmektedir. Yeni ürünler bulmak, portföylerini genişletmek için İzmir Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı’nı tercih edecek bu firmalar ile hızlı ve etkin bir iletişime geçme imkanı bularak bayilik ağınızı genişletebilirsiniz.

Sezon trendlerini tanıtmak, belirlemek. Firmaların yeni ürünlerini tanıtmak, sezon trendlerini belirlemek için rekabet ettiği İZMOB platformunda sizde yerinizi alarak farkınızı ortaya koyabilir, en yeni ürünleriniz ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.